U nás máte dopravu zdarma už při objednávce od 2.000 Kč.

Novinky

Nakupte tenisové boty Nike levně

Dnes jsme pro vás rozšířili sortiment o oblíbené a kvalitní tenisové boty Nike, které jsou velmi žádané. Pro začátek můžete vybírat z těch nejvyšších modelů tenisové obuvy značky Nike a postupně budeme doplňovat i další kousky. 

Nyní můžete pohodlně platit online kartou

Nově jsme pro vás zavedli možnost platit za vaši objednávku kartou online. Využíváme pro tyto platby velmi oblíbenou a hlavně maximálně bezpečnou platební bránu od české firmy GoPay. Snadno a hlavně bezpečně zaplatíte vaši objednávku a tím urychlíte její vyřízení.

Tenisové míče Tecnifibre nyní za akční cenu

Tenisové míče Tecnifibre X-One jsou velmi oblibené díky svým vlastnostem a také dlouhé zivotnosti nejen u závodních hráčů, ale i u těch rekreačních. Pravda, cena tenisáků Tecnifibre X-ONE je o něco vyšší než u konkurenčních značek, ale těch pár korun navíc se rozhodně vyplatí si připlatit. Máme z vlastní zkušenosti vyzkoušeno, že vydrží i několikanásobně déle.

Jsme hrdými partnery turnaje ve Fit4All

Dnes se konal tenisový turnaj čtyřher v oblíbeném, brněnském sportovním centru Fit4All a my jsme nemohli chybět. Tento turnaj se koná několikrát ročně a je určený zejména pro nadšené rekreační hráče. Ale i tak zde jsou k vidění velmi zajímavé a kvalitní zápasy, a to nejen v klasické čtyřhře, ale i v mixu. Cestu do útulné nafukovací haly si tentokrát našel rekordní počet hráčů a hráček. Celkem jsme jich napočítali plusmínus 40, což je úctihodné číslo. Vysoký počet startujících je výsledkem kvalitní práce pořadatelů a také příjemným a pohodovým prostředím sportovního centra.