Novinky

Tenisové míče Tecnifibre nyní za akční cenu

Tenisové míče TecnifibreTenisové míče Tecnifibre X-One jsou velmi oblibené díky svým vlastnostem a také dlouhé zivotnosti nejen u závodních hráčů, ale i u těch rekreačních. Pravda, cena tenisáků Tecnifibre X-ONE je o něco vyšší než u konkurenčních značek, ale těch pár korun navíc se rozhodně vyplatí si připlatit. Máme z vlastní zkušenosti vyzkoušeno, že vydrží i několikanásobně déle

A nyní máte možnost si vychutnat požitek ze hry s těmito profesionálními míči i vy. Stačí, když využijete naši specialní akci na Tecnifibre X-One, které můžete koupit ve výhodném setu. 3 dózy po 4 míčích vás tak vyjdou jen na 490 Kč místo původních 597 Kč. 

Ale neváhejte, akce je časově omezena do 16. 12. 2017, tak neváhejte. 

Jsme hrdými partnery turnaje ve Fit4All

Dnes se konal tenisový turnaj čtyřher v oblíbeném, brněnském sportovním centru Fit4All a my jsme nemohli chybět. Tento turnaj se koná několikrát ročně a je určený zejména pro nadšené rekreační hráče. Ale i tak zde jsou k vidění velmi zajímavé a kvalitní zápasy, a to nejen v klasické čtyřhře, ale i v mixu. Cestu do útulné nafukovací haly si tentokrát našel rekordní počet hráčů a hráček. Celkem jsme jich napočítali plusmínus 40, což je úctihodné číslo. Vysoký počet startujících je výsledkem kvalitní práce pořadatelů a také příjemným a pohodovým prostředím sportovního centra. 

Stránka 1 z 1 , položek celkem: 2