U nás máte dopravu zdarma už při objednávce od 2.000 Kč.

Jsme hrdými partnery turnaje ve Fit4All

Dnes se konal tenisový turnaj čtyřher v oblíbeném, brněnském sportovním centru Fit4All a my jsme nemohli chybět. Tento turnaj se koná několikrát ročně a je určený zejména pro nadšené rekreační hráče. Ale i tak zde jsou k vidění velmi zajímavé a kvalitní zápasy, a to nejen v klasické čtyřhře, ale i v mixu. Cestu do útulné nafukovací haly si tentokrát našel rekordní počet hráčů a hráček. Celkem jsme jich napočítali plusmínus 40, což je úctihodné číslo. Vysoký počet startujících je výsledkem kvalitní práce pořadatelů a také příjemným a pohodovým prostředím sportovního centra. 

Nemohli jsme si tuto skvělou akci nechat ujít a svou troškou snad i přispět k hladkému průběhu turnaje a spokojenosti všech zúčastněných. Turnaj se hrál s tenisovými míči Tecnifibre Club a vítězové si pak odnesli věcné ceny v podobě oblečení Tecnifibre, míčů, omotávek a výpletů. K dispozici byl po celou dobu turnaje i bag se sadou testovacích raket Tecnifibre společně s odborným poradcem z našich řad. Hrálo se, testovalo, vyhrávalo, i prohrávalo, prostě se dělo vše, co k pořádnému turnaji patří. Akce byla opravdu velmi povedená a už se těšíme na další.

A mimochodem, kdo ještě nezná Fit4All a je z Brna, měl by to napravit. Jedná se o moderní sportovní centrum, kde najdete mimo zmíněné nafukovací haly se třemi tenisovými kurty (úmělá tráva) s novým kvalitním osvětlením, 4 badmintonové kurty, prostornou posilovnu, několik sálů, saunu, solárium a také velký dětský koutek a útulnou kavárnu. Centrum Fit4All najdete v Novém Lískovci na ulici Chironova.