U nás máte dopravu zdarma už při objednávce od 2.000 Kč.

Nakupte tenisové boty Nike levně

Dnes jsme pro vás rozšířili sortiment o oblíbené a kvalitní tenisové boty Nike, které jsou velmi žádané. Pro začátek můžete vybírat z těch nejvyšších modelů tenisové obuvy značky Nike a postupně budeme doplňovat i další kousky. 

Proč tenisové boty Nike?

 Osobně tenisové boty Nike používám už řadu let a jsem s nimi maximálně spokojený. Samozřejmě jsem vyzkoušel obuv i jiných značek, jako Adidas nebo Asics, ale nikdy mi nesedly jak právě ty od Nike. Dlouhá léta byl nejoblíbenějším modelem Nike Zoom Vapor, se kterým hrálo a stále ještě hraje hodně hráčů světové tenisové špičky včetně Rogera Federera. Poslední verze Zoom Vapor s označením 9.5 Tour měla problémy s krátkou životností, kterou vyřešil drobný facelift a použití jiného materiálu na nártové části. V těchto dnech Nike představil nástupce Nike Zoom Vapor 10, který si již brzy budete moci u nás také objednat.

Nike tenistům samozřejmě nabízí několik dalších modelů a jsem si jistý, že si každý vybere. Všechny modely tenisové obuvy Nike se dělají ve variantách pro různé povrchy a nechybí ani široká nabídka různých kolekcí (barevných variant), které se dají skvěle kombinovat s oblečením stejnojmenné značky. Tenisová obuv Nike se vyznačuje kvalitním zpracováním, které zaručí pohodlí pro vaši nohu a to i při dlouhých, náročných zápasech.

Výhody tenisové obuvy Nike

  1. široký výběr modelů
  2. kvalitní zpracování
  3. nízká váha a odolná podrážka
  4. mnoho barevných variant

Podívejte se na naši nabídku tenisových bot Nike a určitě si vyberete. Snažíme se nabízet designově zajímavé modely, které v běžných obchodech jen tak nenajdete. A rozhodně ne za takové ceny jako u nás ;)

Přejít do kategorie tenisové boty Nike ›

Galerie tenisové obuvy Nike